BohaterowieImię: Castiel
Nazwisko: Grey
Wiek: 16 lat
Od dziesięciu lat mieszka z ciotką. Po śmierci rodziców zaczęła terapie u różnych psychologów. Wbrew pozorom Mary, już dawno pogodziła się z ich śmiercią, a jej częste samotne rozmowy nie są wynikiem tęsknoty za rodzicami, tylko obecnością duchów, które ciągle ją odwiedzają.
Imię: Scarlett
Nazwisko: Johnson
Wiek: 16 lat
Nadmiernie energiczna dziewczyna, która swoim entuzjazmem zaraża wszystkich dookoła. Nie przejmuje się zbytnio życiem. Cieszy się każdą jego chwilą i korzysta z nich w miarę możliwości.


Imię: Jakson
Nazwisko: McCall
Wiek: 16 lat
Z niewiadomych przyczyn nagle pojawił się w Nowym Jorku. Stał się gwiazdą szkoły i jednym z najbardziej pożądanych chłopaków. Do tego wielki majątek jeszcze bardziej rozsławił jego imię.
Z natury jest miłym i troskliwym. Jednak, jak każdy, ma on swoje tajemnice.

Imię: James
Nazwisko: Campbell
Wiek: 16 lat ( przynajmniej tak widnieje w papierach)
Teoretycznie jego rodzice wyjechali i został pod opieką dziadka.
Nikt nie wie skąd tak naprawdę pochodzi. Jedynie Jackson go znał zanim się tu wprowadził. Z nie wiadomo jakich przyczyn stara zbliżyć się do Cass.
Imię: Mary
Nazwisko: Grey
Wiek: 36 lat
Młodsza siostra matki Cass. Ciężko pracuje próbując zapewnić im jakieś normalne życie. Ale gdy twoja siostrzenica twierdzi, że widzi duchy, to życie może być normalne?
Choćby chciała, nie może zbytnio dużo spędzać z nią czas. Kocha ją jak własną córkę, a jej serce krwawi, gdy uświadamia sobie ile sekretów ukrywa przed nią.Florence le Dauphin
Timmo Meyer


Mitch


Percy

Pani Stelee - bibliotekarka

Theresa Palmer - terapeutka

Mark Johnson - starszy brat Scarlett i przyjaciel Cass

Zakładka w trakcie tworzenia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz